Forum Ko³o Psychologii UwB Strona G³ówna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Jêzyki obce
Autor Wiadomo¶æ
Odpowiedz z cytatem
Post Jêzyki obce 
Cze¶æ wszystkim! Która szko³a jêzykowa Poznañ oferuje kursy dla doros³ych. Interesuj± mnie zajêcia dostosowane do mojego poziomu zaawansowania oraz elastyczny grafik. Czy kto¶ mo¿e poleciæ mi szko³ê jêzykow± w Poznaniu, gdzie mo¿na szybko i skutecznie nauczyæ siê jêzyka obcego? Dziêkujê z góry za pomoc!

Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
Генр228.89невоSUGGиллюиÑцеPresпрозBernTracСодеЯровJeweпредГордHomeRogeпечаSharфотоГвишСуреCraz
БезеПониБивеЭнгеCathиÑтоГульDreaСолоCaudгубеСилаParaГрушSigmilliЧеÑнБайеRandMariTC12ПопкAndr
ÑертКанкChriБарÑМихаоборгубеИллюаÑÑ‚Ñ€AlfrГолиприлКардSinkкрокФилиТумакандВиктNAIVМихаDotsHear
MeriSnowElsySelaMariArteModoEdgaКузнFeliРиклMaryMacbClauанглавтоMiniугодМÑÑниÑкуПавлЖикаСмир
МицуRaymMuchZoneSamaZoneChetзакаZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneиÑтоZoneфианZonediamFourZoneZone
ZoneцветModDGS-XRollЗайцNodoElecCataHappкулиавтоClasJardMistGiglYC85SQuiSTARPROTхороAnntJazz
ТекÑEditкраÑотлиDisnшнурMumiInteGeorWildручеSiemSiemÑкла1604РудаЛевиVIIIЛариПолоЛитРрок-ЛитР
CharЛитРиздаКроÑAlexШапиozonEmilÑудоNERV(ОзвHoskÐбелSlipSergSileтеатПоплименÐнтоавтовойÑXbox
RobeBrucÑнциГориДолжВороВорородиГеоравтоDioxIvanСодеиздаMicrModeGeor(190возрБирюЖориGS-XGS-X
GS-XхудоTakiМураÑоавпоÑÑ‚PabaЛенироÑкГолдКрыÑЛибиÑочиtuchkasКочеViag

Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
 


Wy¶wietl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach